Televizor

Shitet nga: Ba 29 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor Panasonic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim