Televizor

Shitet nga: jeneri 16 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Beko punon shume mire e shes vetem se e kom ble njo te re shitet urgjent cmimi i negocijushem bon edhe me lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim