Televizor

Shitet nga: benet 06 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet TV slims HD i bardh me dimenzione 102.1x15.4x64.7cm (180-240v AC). 9.2kg. shum pak i perdorun .
Eshte HD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim