Televizora. Shume te lire

Shitet nga: Faton 23 Tet 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizorat punojne te gjithe nuk posedojne digitron .Çmimi i tyre 30 € ne cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim