Televizore

Shitet nga: Qerim Halilaj 03 Gsh 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy tv te markes Volenje(prodhim slloven), ne gjendje te rregullt, me madhesi 32 inch, per informata tjera mund te kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim