Televizori Fuego

Shitet nga: Endrit 06 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin fuego me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim