Televizori Gorenje 110euro

Shitet nga: Gazmend 16 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Gorenje i perdorur vetem nje vit eshte ne gjendje te rregullt , qmimi 120 euro i negociueshem te interesuarit te lajmrohen ne nr e telefonit 045 669 026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim