Televizori LG me gjith komod

Shitet nga: xxxxxxxxxxx 06 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet televizori megjith ko0mod ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim