Televizori Samsung

Shitet nga: Familjar 16 Dhj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
diagonalja 50 cm
Televizori i gjan 60 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim