Televizori

Shitet nga: Isuf Rushiti 09 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori ne gjendje te rregullt 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim