Televizorin gorenje 40"

Shitet nga: laurent gashi 23 Mar 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizorine firmes gorenje osht shum i mir edhe i madh
bon per shpi pobonme perdor edhe per naj sony playstation .televizori nuk ka defekt qyshpe shihni ne foto osht i ruajtun nese jeni i interesuar me ble mun te bej edhe ulje qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim