Teliviziona per pjes

Shitet nga: ,***** 20 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Telivizjon per pjes nuk kan prishje te madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim