Telivizor

Shitet nga: Mergim 18 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv ne gjende shum te mir Qmimi 60 euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim