Telivizor LG

Shitet nga: Beqir 27 Dhj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
eshte ne gjendje shum te mir tv esht plazma 600hz
esht HD esht 107cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim