Telivizori Dhe Telefonat

Shitet nga: Xxxxxx 29 Dhj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shtiet telefoni xperia 40euro dhe samsungi 40euro telivizori shitet 60euro jon nga gjermonia televizori i ka paisjet per mu ngjit ne mur ne gjendje te rregullt jon shiten urgjent...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim