Tv 100 Hz

Shitet nga: Avni 09 Gsh 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor model i vjeter 100 Hz me xham fllat ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim