Tv 42 inq full hd samsung

Shitet nga: Avi 11 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv samsung 42 inq full hd hdmi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim