Tv Gording

Shitet nga: Besnik 12 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Gording German i vogel i pershtatshem per dhoma te vogla apo ndonje lokal,punon mir edhe ka za te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim