Tv Gorenje

Shitet nga: Tv 25 Tet 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv gorenje shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire, dimenzioni eshte 70cm,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim