Tv Grunding 100Hz

Shitet nga: Ardian 16 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv grunding 100 hz ngjendje rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim