Tv LG

Shitet nga: Tv 15 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv LG 42 inch me zerim shume te mire. ( ngjyrat nuk i qet shume mire, me siguri rregullohet por mund te shiqohet edhe ashtu)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim