Tv/Monitor Samsung urgjentt

Shitet nga: luan 08 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv samsung plazma shum pak i perdorun ka edhe venin per kabell mund te lidhet edhe me pc si monitor poashtu edhe te vendoset ne muri pamje e qet shum t mir kejt hd
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim