Tv Philips + komod

Shitet nga: Tv Philips + komod 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Philips ne gjendje shume te mire ( pa asnje defekt) se bashku me komoden!.Per me shume na kontaktoni!Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim