Tv Soni

Shitet nga: faton 09 Dhj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes urgjent tv soni ne gjentje te mir shum qmimi si pas marveshjes tel044119684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim