Tv Televizor

Shitet nga: TV Televizor 16 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor Beko ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim