Tv finlux

Shitet nga: Ylli 25 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv finlux 40 inq tv lled ne gjendje perfekte e shes se mka ardh nje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim