Tv grudig

Shitet nga: Grundig 17 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv grundig ne gjendje te mir Grundig led 40 inq me garancion esh bler iri para 5,,,,,6 muajve Shkaku i shitjes dumemar matmadh 049 807002 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim