Tv led Vivax

Shitet nga: Visi 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv led vivax ne gjendje prefekt esht 26 inch punon shum mir jam interesuar per ma te madh 32 inch apo 42 inch boj ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim