Tv lg42 inch

Shitet nga: Muki 21 Tet 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori LG 42 inch smart cinema 3D
WiFi i integruar
Cmimi 480 Euro ( 650 euro ka kushtu)
045308874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim