Tv magnum

Shitet nga: Tv 18 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv magnum ne gjendje te rregulkte j importuar nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim