Tv samsung

Shitet nga: behar 18 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv samsung punon perfekt e shes se e kom ble tri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim