Tv sony 40 inq,urgjent 40 euro

Shitet nga: tv sony 29 Maj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv sony i ardhur nga zvicrra të cilit i mungon vetum drita që është në foto SONY MODEL NO KF-42SX200 LCD PROJECTION TV vetum drita i kushton 143 eura në aswo ne prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim