Tv sony 40

Shitet nga: Beli 01 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv ne gjendje shum te mir
I ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim