Tv toshiba

Shitet nga: tv 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv toshiba është ne ngjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim