Tv volenje

Shitet nga: Uri 05 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim