Video aparat per kaseta

Shitet nga: salahudin 14 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Video aparat per kaseta te vjetra me shirit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim