ora mercedes

Shitet nga: agron 14 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitetnora mercedes ne gjendje te mir bateri ska 045501200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim