shes tv e pa perdorur full hd 39 inq

Shitet nga: endi 10 Shk 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
komplet i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim