shes

Shitet nga: besi 08 Jan 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV TOSHIBA ne gjendje te mir.punon shum mir ska asnje defekt.TV oshtĕ i ardhur nga anglia.
Per info...viber +37744298022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim