sony 2

Shitet nga: jon 16 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten dy sony 2 njan eshte me qip tjetri pa qip vin mw dy dualshock ( JOSTIK) njani esht pa kabell (me blueto
oth) qmimi per dy osht 70 euro pa qip osht 40 e me qip 30 jan shum trujtun urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim