televizor i vogel

Shitet nga: afrim 14 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv mini ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim