televizor

Shitet nga: jener 02 Nën 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Beko i cili osht ne gjendje shume te mire punon perfekt, shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim