televizore

Shitet nga: jener 07 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Beko ne gjendje te shkelqyeshme punon perfekt arsyeja e shitjes e kam ble njo te re ,shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim