telvizor elgji

Shitet nga: halim 02 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes telvizori elgji me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim