tv 32inch 150 euro

Shitet nga: luli 01 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv HDT lcd me qmim teper te lire vetem 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim