tv Samsung

Shitet nga: bardha 03 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv Samsung ne gjendje perfekte,vetem tri vite perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim