tv samsung hd

Shitet nga: samsujg 07 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv samsug 52inch esht ngjendje trregullt arsyja e shitjes esht sepse kom bah nje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim