playstation 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: erion dodaj 15 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Eshte i papërdorur , ne gjendje të rregullt . I ardhur nga Austria . Dhe dy CD gratis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim