video rekorder

Shitet nga: video 07 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes videon multi sistem 15euro
SAMSUNG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim