CD-Sonyplastation

Shitet nga: B. 23 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Bejm shitjen me shumic e pakic te Video lojarave te Sonyplastation

Nr.Kontaktus ne Viber
+4369910502912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim